Upravit stránku

Akce

SETKÁNÍ MAJITELŮ MOTOCYKLŮ ZNAČKY JAWA

Na srazu majitelů a nadšenců motocyklů značky JAWA v areálu mosteckého autodromu 4. 7. 2020 si budete moci prohlédnout i vyzkoušet trojici našich čtyřtaktních motocyklů.

Více se dozvíte na https://www.autodrom-most.cz/cz/sraz-majitelu-motocyklu-znacky-jawa/.

Těšíme se na Vaši účast. 

 

 

 

CÍLOVÁ JÍZDA DO TÝNCE NAD SÁZAVOU

JAWA Moto spol. s r. o. Týnec nad Sázavou Vás u příležitosti 90. výročí zahájení výroby motocyklů značky JAWA zve do Týnce nad Sázavou

v sobotu 17. srpna 2019.

Cílová jízda je vypsána pro všechny majitele motocyklů a automobilů JAWA, kteří chtějí toto významné výročí a setkání podpořit.

Program bude postupně upřesňován

 

 

CHOTILSKÉ MUZEUM - DRTINOVA GALERIE

Vernisáž výstavy 90 let motocyklů JAWA spojená s autogramiádou Mistra světa na ledové ploché dráze Milana Špinky u příležitosti 45. výročí od získání titlu - to vše 3. května 2019 v 17:00 hodin.

Těšíme se na Vaši účast. 

 

 

 

MĚLNICKÝ OKRUH 2019

Trojici našich čtyřtaktních motocyklů si můžete prohlédnout ve dnech 1. a 2. 6. 2019 na Mělnickém okruhu 2019.

Těšíme se na Vaši účast. 

 

 

 

NOVINKA PRO ROK 2019 BUDE!

Představení nového modelu JAWY 350 OHC proběhne v Bratislavě na výstavě MOTOCYKEL 2019 ve dnech 14. - 17. března 2019.

Těšíme se na Vaši účast. 

 

 

 

NOVÁ JAWA 350 OHC Special A SLOVAKIA RING

V úterý 1. května 2018 se na SLOVAKIA RINGU konalo Mezinárodní mistrovství Slovenska v jízdě pravidelnosti historických motocyklů, jehož promotérem byl slavný motocyklový závodník a tovární jezdec JAWY v silničních motocyklových závodech druhé poloviny minulého století Peter Baláž. Podívejte se, jak po moderním autodromu vodil JAWU 350 OHC Special.

PETER BALÁŽ NA NOVÉ JAWĚ 350 SOHC

Jedním z prvních návštěvníků stánku JAWY na výstavě MOTOCYKEL 2018, která probíhá tento víkend v Bratislavě, nebyl nikdo jiný než slavný motocyklový závodník a tovární jezdec JAWY v silničních motocyklových závodech druhé poloviny minulého století, pan Peter Baláž. Neodolal a vyzkoušel si nový motocykl postavený v designu motocyklů, s nimiž reprezentoval jak JAWU a tak i Československo.