Upravit stránku

Akce

6. SRAZ PŘÁTEL ZNAČKY JAWA

6. Sraz přátel značky JAWA se uskuteční 4. 9. 2021 v Ledcích (u HK) v rodišti zakladatele značky Ing. Františka Janečka.

 

Sjezdu se už tradičně zúčastní i JAWA a s ní i prezentace motocyklů ze současné produkce s několika novinkami.

 

 

Více na:   Sraz přátel značky JAWA < Klub netradičních nápadů Ledce (knnledce.cz)

10. SJEZD JAWISTŮ PO 70 LETECH

JAWA klub Luhačovice a Lázně Luhačovice, a. s. si Vás dovolují pozvat do Luhačovic, kde dne 28. 8. 2021 proběhne 10. Sjezd jawistů po 70 letech,

 

Sjezdu se v sobotu 28. 8. 2021 zúčastní i JAWA a s ní i prezentace motocyklů ze současné produkce s několika novinkami.

 

 

Více na:   Veteráni 10. Setkání jawistů Luhačovice 2021 Luhačovice 28.8.2021 | Motorkáři.cz (motorkari.cz)

TROJKOLOVÁNÍ + MELECHOVSKÝ OKRUH

Ve dnech 20. - 22. 8. 2021 proběhne tradiční sraz motorkářů v Ledči nad Sázavou.

V sobotu 21. 8. 2021 tam JAWA bude také a s ní i prezentace motocyklů ze současné produkce s několika novinkami.

 

 

Více na:   Úvod (melechovskyokruh.cz)

CLASSIC ENDURO PŘELOUČ

V neděli 7. 8. 2021 se uskuteční 7. SRAZ PŘÍZNIVCŮ TERÉNNÍCH A ENDURO MOTOCYKLŮ spojený s prezentací současné produkce motocyklů JAWA. K vidění budou novinky letošní nabídky!

 

 

 

Více na:  HLAVNÍ STRÁNKA | | CMXHK | (wixsite.com)

40. NEPOMUCKÝ TROJÚHELNIK

Již 40. ročník tohoto oblíbeného silničního závodu motocyklů a sidecarů pořádá ve dnech 31. 7. a 1. 8. 2021 AMK Nepomuk.

 

JAWA tam v neděli 1. 8. 2021 bude také a s ní i prezentace motocyklů ze současné produkce s několika novinkami.

 

 

Více na:   Automoto klub v AČR Nepomuk - since 1946 (amknepomuk.cz)

RVM 500 by JAWA podruhé, tentokrát v provedení SCRAMBLER

Základnímu modelu RVM 500 by JAWA v cestovním provedení Adventure se již pomalu blíží první výročí od zahájení prodeje. Rádi bychom toto výročí využili a oslavili ho rozšířením "rodiny" těchto úspěšných motocyklů.

Druhým modelem v řadě a novinkou, postavenou na shodné platformě, je motocykl v oblíbeném stylu Scrambler. Jak již bylo uvedeno, jedná se o motocykl shodných základních technických parametrů, především po motorové stránce. Designovou perličkou je úprava výfukového systému, kterému vévodí stylový tlumič výfuku, nebo letmo uložené zadní kolo; tento konstrukční prvek je v nabídce našich motocyklů použit úplně poprvé. Motocykly budou k dispozici v červené a zelené barvě.

Na fotografiích níže si můžete prohlédnout, jak se na Vás RVM 500 by JAWA Scrambler připravuje ve fotoateliéru. 

Základní cena motocyklu bude stejná jako u předchozího provedení, to je 165.850 Kč. Prodej bude zahájen 1. 8. 2021. 

RETRO GARÁŽ LYSÁ NAD LABEM

 

NEJVĚTŠÍ AUTO-MOTO VETERÁN BURZA & PRODEJNÍ VÝSTAVA VETERÁNŮ POD STŘECHOU V KRYTÝCH HALÁCH V ČR !

A to vše za účasti JAWY. Přijďte se podívat na naše současné motocykly! Rádi Vás budeme informovat o všem, co Vás bude zajímat.

 

 

 

www.retro-garaz.cz

MOTO TEST CAMP SOBĚSLAV

Po úspěchu MTC v loňském roce pořádá Automoto Klub Soběslav již třetí ročník testovací akce, na které si během jednoho dne budete moci vyzkoušet a porovnat více než 70 motocyklů různých značek.

V současné době je potvrzena účast značek Aprilia, BMW, CFMOTO, Ducati, Honda, Indian, JAWA, Kawasaki, Moto Guzzi,  MV Agusta, Piaggio, Royal Enfield, Super Soco, Vespa, Voge, Yamaha a Bikers Crown, Psí Hubík, TTRace, Gulf.

Přijďte si ve dnech 19. a 20. 6. 2021 do Soběslavi vyzkoušet motocykly JAWA.

A V RYCHLÉM SLEDU POZVÁNKA NA AKCI č. 2

Motosraz spojený s prezentací motocyklů JAWA se uskuteční v sobotu 5. 6. 2021 od 9:00 hodin v Zámeckém dvoře ve Všeradicích.

 

K vidění bude většina současné produkce motocyklů JAWA.

 

 

 

www.legendyuvas.cz

 

A UŽ JE TO TADY - PRVNÍ VLAŠTOVKA PŘILETĚLA Z JIHU!

Pořadatelé tradičního ZEMSKÉHO SJEZDU JAWISTŮ A ČEZEŤÁKŮ pro nás uspořádají 29. května 2021 výlet na motocyklech po krásných místech Jižních Čech plný nostalgie a připomínající závody silničních motocyklů PŘES DVA MOSTY, konané v Podolsku na počátku 50. let minulého století. Jedním z těch mostů byl i ten řetězový, co byl na přelomu 60. a 70. let minulého století přemístěn z Podolska na Lužnici u Stádlece.

Výletu se na současných motocyklech JAWA zúčastní i tým JAWY.

 

Sraz účastníků v sobotu dne 29. května 2021 v 10:30 hodin na Žižkově náměstí v Táboře, odjezd ke Stádleckému mostu v 11:00 hodin.

 

Některé obrázky a informace byly převzaty z:

https://www.geocaching.com/geocache/GC6JXZP_pres-dva-mosty

PROPAGAČNÍ AKCE V ROCE 2021

Jawisté pozor, svět se začíná pomalu probouzet z covidové letargie a pořadatelé motoristických akcí ožívají a začínají plánovat akce ještě v letošním roce. Jednotlivé akce a termíny dosud nejsou známy, všichni čekají na to, jak dopadne současné rozvolňování.

O naší účasti na prezentačních akcích vás budeme průběžně informovat zde nebo na našem facebookovém profilu.

JAWA 300 CL v prodeji už ve druhé polovině září

Objednejte si jeden z prvních motocyklů JAWA 300 CL dovezený do ČR. Prodej bude zahájen až ve druhé polovině září, ale objednat si ho můžete už dnes.

V první sérii bude uvedeno na trh pouhých 200 kusů, další budou v prodeji až po Novém roce. 

 

 

Více informací o motocyklech JAWA 300 CL najdete na adrese https://www.jawa.eu/1--2.

Více informací o prodeji motocyklů JAWA 300 CL získáte na adrese prodej@jawa.eu.

RVM 500 by JAWA

 

Proč RVM?

Většina příznivců značky JAWA dobře ví, že spolupráce s argentinskou společností RVM má dlouholetou historii. V roce 2019 však došlo ještě k bližšímu spojení společností JAWA Moto spol. s r. o. a RVM Argentina.

Již v minulosti byla v Evropě poptávka po motocyklech nabízených v Argentině společností RVM, které nesly logo tradičního českého výrobce motocyklů JAWA. Bohužel legislativa spojená s homologací a vysoké náklady na přepravu motocyklů do Evropy způsobily, že jejich prodej v Evropě byl nereálný.

S novými projekty však přicházejí i nové možnosti. V novém projektu RVM 500 již byly zohledněny jak požadavky argentinského, tak evropského trhu a byl připraven motocykl odpovídající požadavkům všech. Tento nový model má za cíl nabídnout motocyklistům možnost cestování na delších vzdálenostech s odpovídajícím pohodlím. Univerzálnost je pro motocykly JAWA typickým prvkem a tak i tento nový model lze zařadit do kategorie motocyklů, které svou univerzálností jako cestovní enduro předčí všechny ostatní.

 

Více informací o prodeji motocyklů RVM 500 by JAWA získáte na adrese prodej@jawa.eu.

SETKÁNÍ MAJITELŮ MOTOCYKLŮ ZNAČKY JAWA

Na srazu majitelů a nadšenců motocyklů značky JAWA v areálu mosteckého autodromu 4. 7. 2020 si budete moci prohlédnout i vyzkoušet trojici našich čtyřtaktních motocyklů.

Více se dozvíte na https://www.autodrom-most.cz/cz/sraz-majitelu-motocyklu-znacky-jawa/.

Těšíme se na Vaši účast. 

 

 

 

CÍLOVÁ JÍZDA DO TÝNCE NAD SÁZAVOU

JAWA Moto spol. s r. o. Týnec nad Sázavou Vás u příležitosti 90. výročí zahájení výroby motocyklů značky JAWA zve do Týnce nad Sázavou

v sobotu 17. srpna 2019.

Cílová jízda je vypsána pro všechny majitele motocyklů a automobilů JAWA, kteří chtějí toto významné výročí a setkání podpořit.

Program bude postupně upřesňován

 

 

CHOTILSKÉ MUZEUM - DRTINOVA GALERIE

Vernisáž výstavy 90 let motocyklů JAWA spojená s autogramiádou Mistra světa na ledové ploché dráze Milana Špinky u příležitosti 45. výročí od získání titlu - to vše 3. května 2019 v 17:00 hodin.

Těšíme se na Vaši účast. 

 

 

 

MĚLNICKÝ OKRUH 2019

Trojici našich čtyřtaktních motocyklů si můžete prohlédnout ve dnech 1. a 2. 6. 2019 na Mělnickém okruhu 2019.

Těšíme se na Vaši účast. 

 

 

 

NOVINKA PRO ROK 2019 BUDE!

Představení nového modelu JAWY 350 OHC proběhne v Bratislavě na výstavě MOTOCYKEL 2019 ve dnech 14. - 17. března 2019.

Těšíme se na Vaši účast. 

 

 

 

NOVÁ JAWA 350 OHC Special A SLOVAKIA RING

V úterý 1. května 2018 se na SLOVAKIA RINGU konalo Mezinárodní mistrovství Slovenska v jízdě pravidelnosti historických motocyklů, jehož promotérem byl slavný motocyklový závodník a tovární jezdec JAWY v silničních motocyklových závodech druhé poloviny minulého století Peter Baláž. Podívejte se, jak po moderním autodromu vodil JAWU 350 OHC Special.

PETER BALÁŽ NA NOVÉ JAWĚ 350 SOHC

Jedním z prvních návštěvníků stánku JAWY na výstavě MOTOCYKEL 2018, která probíhá tento víkend v Bratislavě, nebyl nikdo jiný než slavný motocyklový závodník a tovární jezdec JAWY v silničních motocyklových závodech druhé poloviny minulého století, pan Peter Baláž. Neodolal a vyzkoušel si nový motocykl postavený v designu motocyklů, s nimiž reprezentoval jak JAWU a tak i Československo.