Upravit stránku

Akce

9.-10. 7. 2022 - MOTORKÁŘSKÝ DOUPĚ HUMPOLEC - TESTOVACÍ JÍZDY MOTOCYKLŮ JAWA

Ve dnech 9. a 10. července 2022 vždy od 10:00 do 17:00 hodin pořádá Motorkářský Doupě Humpolec testovací jízdy motocyklů JAWA. K dispozici budou motocykly JAWA současné produkce, prohlédnout si je můžete na Motocykly (jawa.eu).

Přijďte je také otestovat! Pouze svezením na motocyklu získáte tu nejlepší zkušenost!

 

Více na:

(16) Testovací jízdy všech nabízených motocyklů JAWA 9. a 10. července 2022 Motorkářský Doupě Humpolec | Facebook

08.07. – 10.07.2022 MOTORKARSKY DOUPE – Tradičně možnost přespání , jídla a pití a v sobotu a v neděli od 10:00 hod možnost testovacích jízd na všech dostupných motocyklech značky JAWA – Motorkářský doupě

27.-29. 5. 2022 - XVI. SETKÁNÍ MAJITELŮ MOTOCYKLŮ JAWA 650/660

Majitelé motocyklů JAWA 650/660 nezapomeňte, termín vašeho setkání se blíží. Tentokrát to bude na zámku LOBEČ na Kokořínsku 27.-29. 5. 2022.

Jak je zvykem na podobných akcích i zde se budete moci seznámit se současnou produkcí našich motocyklů, některé z nich bude možno na místě vyzkoušet.

 

Více na:   Klubová akce Setkání majitelů motocyklů Jawa 650,660 Lobeč 27.5.2022 | Motorkáři.cz (motorkari.cz)

PŘES DVA MOSTY

Pořadatelé tradičního ZEMSKÉHO SJEZDU JAWISTŮ A ČEZEŤÁKŮ pro nás uspořádají v SOBOTU 21. května 2022 výlet na motocyklech po krásných místech Jižních Čech plný nostalgie a připomínající závody silničních motocyklů PŘES DVA MOSTY, konané v Podolsku na počátku 50. let minulého století. Jedním z těch mostů byl i ten řetězový, co byl na přelomu 60. a 70. let minulého století přemístěn z Podolska na Lužnici u Stádlece.

Výletu se na současných motocyklech JAWA zúčastní i tým JAWY.

 

Sraz účastníků v sobotu dne 21. května 2022 v 10:30 hodin na Žižkově náměstí v Táboře, odjezd ke Stádleckému mostu v 11:00 hodin.

 

Některé obrázky a informace byly převzaty z:

https://www.geocaching.com/geocache/GC6JXZP_pres-dva-mosty

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

 

 

 

 

 

 

Navštivte naši nabídku volných pracovních míst na odkazu Volná místa (jawa.eu)

Aktuální nabídka volných pracovních míst:

  • Regionální obchodní manažer
  • Konstruktér
  • Zkušební technik
  • Technolog CNC obrábění
  • Obráběč na CNC strojích
  • Servisní technik
  • Mechanik na montáži motocyklů
  • Lakýrník

V naší společnosti najdete zajímavé a perspektivní zaměstnání při výrobě motocyklů. Jsme připraveni na spolupráci s Vámi.

PRODEJ PÉRÁKŮ BYL ZAHÁJEN

Oznamujeme Vám, že současně se vstupem do Nového roku 2022 byl zahájen prodej motocyklů JAWA 350 CL Pérák. Máte-li o koupi tohoto motocyklu zájem, můžete si ho objednat u našich prodejců.

Doporučená cena motocyklu činí 168.800 Kč. Podrobnosti o prodeji motocyklu a další informace pro Vás právě připravujeme.

Přečtěte si reportáž o motocyklech JAWA 350 CL Pérák:         Jawa Pérák – Taková temnější Jawa z Indie - Garáž.cz (garaz.cz)

OFICIÁLNÍ STANOVISKO společnosti JAWA Moto spol. s r. o.:

Na četné dotazy našich zákazníků sdělujeme, že výslovně nedoporučujeme zájemcům o motocykly JAWA 300 CL, JAWA 300 CL typ 42 a JAWA 350 CL Pérák jejich nákup od jiných subjektů, než jsou oficiální prodejci motocyklů JAWA, kteří jsou uvedeni na našich webových stránkách na adrese Prodejci (jawa.eu). Zájemci, kteří zakoupí tyto motocykly od jiných subjektů se tímto vystavují riziku, že se může jednat o falzifikát.

Naše originální motocykly si budete moci zakoupit nejpozději do konce letošního roku.

 

Reportáž o originálních motocyklech JAWA 350 CL Pérák najdete na:                   Jawa Pérák – Taková temnější Jawa z Indie - Garáž.cz (garaz.cz)

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti