Upravit stránku

Akce

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

 

 

 

 

 

 

Navštivte naši nabídku volných pracovních míst na odkazu Volná místa (jawa.eu)

Aktuální nabídka volných pracovních míst:

  • Regionální obchodní manažer
  • Konstruktér
  • Zkušební technik
  • Technolog CNC obrábění
  • Obráběč na CNC strojích
  • Servisní technik
  • Mechanik na montáži motocyklů
  • Lakýrník

V naší společnosti najdete zajímavé a perspektivní zaměstnání při výrobě motocyklů. Jsme připraveni na spolupráci s Vámi.

OFICIÁLNÍ STANOVISKO společnosti JAWA Moto spol. s r. o.:

Na četné dotazy našich zákazníků sdělujeme, že výslovně nedoporučujeme zájemcům o motocykly JAWA 300 CL, JAWA 300 CL typ 42 a JAWA 350 CL Pérák jejich nákup od jiných subjektů, než jsou oficiální prodejci motocyklů JAWA, kteří jsou uvedeni na našich webových stránkách na adrese Prodejci (jawa.eu). Zájemci, kteří zakoupí tyto motocykly od jiných subjektů se tímto vystavují riziku, že se může jednat o falzifikát.

Naše originální motocykly si budete moci zakoupit nejpozději do konce letošního roku.

 

Reportáž o originálních motocyklech JAWA 350 CL Pérák najdete na:                   Jawa Pérák – Taková temnější Jawa z Indie - Garáž.cz (garaz.cz)

RVM 500 by JAWA podruhé, tentokrát v provedení SCRAMBLER

Základnímu modelu RVM 500 by JAWA v cestovním provedení Adventure se již pomalu blíží první výročí od zahájení prodeje. Rádi bychom toto výročí využili a oslavili ho rozšířením "rodiny" těchto úspěšných motocyklů.

Druhým modelem v řadě a novinkou, postavenou na shodné platformě, je motocykl v oblíbeném stylu Scrambler. Jak již bylo uvedeno, jedná se o motocykl shodných základních technických parametrů, především po motorové stránce. Designovou perličkou je úprava výfukového systému, kterému vévodí stylový tlumič výfuku, nebo letmo uložené zadní kolo; tento konstrukční prvek je v nabídce našich motocyklů použit úplně poprvé. Motocykly budou k dispozici v červené a zelené barvě.

Na fotografiích níže si můžete prohlédnout, jak se na Vás RVM 500 by JAWA Scrambler připravuje ve fotoateliéru. 

Základní cena motocyklu bude stejná jako u předchozího provedení, to je 165.850 Kč. Prodej bude zahájen 1. 8. 2021. 

RETRO GARÁŽ LYSÁ NAD LABEM

 

NEJVĚTŠÍ AUTO-MOTO VETERÁN BURZA & PRODEJNÍ VÝSTAVA VETERÁNŮ POD STŘECHOU V KRYTÝCH HALÁCH V ČR !

A to vše za účasti JAWY. Přijďte se podívat na naše současné motocykly! Rádi Vás budeme informovat o všem, co Vás bude zajímat.

 

 

 

www.retro-garaz.cz

MOTO TEST CAMP SOBĚSLAV

Po úspěchu MTC v loňském roce pořádá Automoto Klub Soběslav již třetí ročník testovací akce, na které si během jednoho dne budete moci vyzkoušet a porovnat více než 70 motocyklů různých značek.

V současné době je potvrzena účast značek Aprilia, BMW, CFMOTO, Ducati, Honda, Indian, JAWA, Kawasaki, Moto Guzzi,  MV Agusta, Piaggio, Royal Enfield, Super Soco, Vespa, Voge, Yamaha a Bikers Crown, Psí Hubík, TTRace, Gulf.

Přijďte si ve dnech 19. a 20. 6. 2021 do Soběslavi vyzkoušet motocykly JAWA.

A UŽ JE TO TADY - PRVNÍ VLAŠTOVKA PŘILETĚLA Z JIHU!

Pořadatelé tradičního ZEMSKÉHO SJEZDU JAWISTŮ A ČEZEŤÁKŮ pro nás uspořádají 29. května 2021 výlet na motocyklech po krásných místech Jižních Čech plný nostalgie a připomínající závody silničních motocyklů PŘES DVA MOSTY, konané v Podolsku na počátku 50. let minulého století. Jedním z těch mostů byl i ten řetězový, co byl na přelomu 60. a 70. let minulého století přemístěn z Podolska na Lužnici u Stádlece.

Výletu se na současných motocyklech JAWA zúčastní i tým JAWY.

 

Sraz účastníků v sobotu dne 29. května 2021 v 10:30 hodin na Žižkově náměstí v Táboře, odjezd ke Stádleckému mostu v 11:00 hodin.

 

Některé obrázky a informace byly převzaty z:

https://www.geocaching.com/geocache/GC6JXZP_pres-dva-mosty

PROPAGAČNÍ AKCE V ROCE 2021

Jawisté pozor, svět se začíná pomalu probouzet z covidové letargie a pořadatelé motoristických akcí ožívají a začínají plánovat akce ještě v letošním roce. Jednotlivé akce a termíny dosud nejsou známy, všichni čekají na to, jak dopadne současné rozvolňování.

O naší účasti na prezentačních akcích vás budeme průběžně informovat zde nebo na našem facebookovém profilu.

JAWA 300 CL v prodeji už ve druhé polovině září

Objednejte si jeden z prvních motocyklů JAWA 300 CL dovezený do ČR. Prodej bude zahájen až ve druhé polovině září, ale objednat si ho můžete už dnes.

V první sérii bude uvedeno na trh pouhých 200 kusů, další budou v prodeji až po Novém roce. 

 

 

Více informací o motocyklech JAWA 300 CL najdete na adrese https://www.jawa.eu/1--2.

Více informací o prodeji motocyklů JAWA 300 CL získáte na adrese prodej@jawa.eu.

RVM 500 by JAWA

 

Proč RVM?

Většina příznivců značky JAWA dobře ví, že spolupráce s argentinskou společností RVM má dlouholetou historii. V roce 2019 však došlo ještě k bližšímu spojení společností JAWA Moto spol. s r. o. a RVM Argentina.

Již v minulosti byla v Evropě poptávka po motocyklech nabízených v Argentině společností RVM, které nesly logo tradičního českého výrobce motocyklů JAWA. Bohužel legislativa spojená s homologací a vysoké náklady na přepravu motocyklů do Evropy způsobily, že jejich prodej v Evropě byl nereálný.

S novými projekty však přicházejí i nové možnosti. V novém projektu RVM 500 již byly zohledněny jak požadavky argentinského, tak evropského trhu a byl připraven motocykl odpovídající požadavkům všech. Tento nový model má za cíl nabídnout motocyklistům možnost cestování na delších vzdálenostech s odpovídajícím pohodlím. Univerzálnost je pro motocykly JAWA typickým prvkem a tak i tento nový model lze zařadit do kategorie motocyklů, které svou univerzálností jako cestovní enduro předčí všechny ostatní.

 

Více informací o prodeji motocyklů RVM 500 by JAWA získáte na adrese prodej@jawa.eu.

CÍLOVÁ JÍZDA DO TÝNCE NAD SÁZAVOU

JAWA Moto spol. s r. o. Týnec nad Sázavou Vás u příležitosti 90. výročí zahájení výroby motocyklů značky JAWA zve do Týnce nad Sázavou

v sobotu 17. srpna 2019.

Cílová jízda je vypsána pro všechny majitele motocyklů a automobilů JAWA, kteří chtějí toto významné výročí a setkání podpořit.

Program bude postupně upřesňován

 

 

CHOTILSKÉ MUZEUM - DRTINOVA GALERIE

Vernisáž výstavy 90 let motocyklů JAWA spojená s autogramiádou Mistra světa na ledové ploché dráze Milana Špinky u příležitosti 45. výročí od získání titlu - to vše 3. května 2019 v 17:00 hodin.

Těšíme se na Vaši účast. 

 

 

 

MĚLNICKÝ OKRUH 2019

Trojici našich čtyřtaktních motocyklů si můžete prohlédnout ve dnech 1. a 2. 6. 2019 na Mělnickém okruhu 2019.

Těšíme se na Vaši účast.