Upravit stránku

PROPAGAČNÍ JÍZDA EVROPOU

Dne 10. 06. 2016 večer byla úspěšně zakončena propagační jízda Evropou našeho importéra pana Roberta Martineze z Argentiny na našem motocyklu JAWA 660 Sportard. Asi Vás napadají otázky jako „Které exotické země v Jižní Americe asi procestoval"? nebo „Kolik oceánů během cesty navštívil?“ Ano, překvapíme Vás. Propagačních jízd a prezentací kvality motocyklů JAWA 660 Sportard a dalších motocyklů JAWA bylo v Argentině a ostatních zemích Latinské Ameriky realizováno mnoho, byly najety desetitisíce kilometrů (za posledních 25 let více než 100.000 km za účelem testování kvality všech typů motocyklů JAWA - vždy se stejným výsledkem: “robustní a spolehlivý motocykl”). Proto se pan Roberto Martinez rozhodl vyzkoušet motocykl JAWA 660 Sportard i na jeho domácí půdě, tedy v Evropě.
Jako již tradičně, bylo v plánu jet ve dvou a s „plnou polní“. Cesta byla o to větším testem pro motocykl JAWA 660 Sportard hlavně proto, že zátěž stroje byla vcelku přes běžný limit. Přesněji řečeno, cestovatel s partnerkou, pí Salomé Girandola, měli v zavazadlech 135 litrů prostoru (tank vak, boční kufry, zadní kufr a na něm zahrádku s vakem), s čímž není velký problém přesáhnout schválenou užitnou hmotnost stroje. Jistě Vás napadá, že jsme pro tuto cestu připravili „vyšperkovaný “ nový stroj, ale opak je pravdou, motocykl měl při startu z Prahy na tachometru 64.558 km, a i přesto zvládli cestovatelé jízdu bez nejmenších problémů! Věříme, že tato skutečnost , stejně tak i natočené video z celé cesty pozitivně ovlivní naše další potenciální klienty nejen v Argentině, ale i v dalších zemích.


Fakta z cesty:
Ujetá vzdálenost: 3900 km
Doba cesty: 12 dní
Celková spotřeba paliva: 215 L
Palivo: 95 Oct
Rychlost na dálnici: 120 km/h

Navštívené země:

Česká republika, Německo, Švýcarsko, Itálie, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko

  • start
  • Plná polní
  • Cíl

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti