Upravit stránku

Ostatní výroba

Kromě motocyklů, jejich náhradních dílů a příslušenství vyrábíme pro naše obchodní partnery další výrobky, při jejichž výrobě můžeme uplatnit jak naše zkušenosti z výroby motocyklových dílů, tak i technologie, s nimiž máme dlouhodobé zkušenosti.

Naše zkušenosti s technologiemi dělení materiálů, lisování a tvarování za studena, obrábění, svařování a lakování nám umožňují vyrábět pro naše obchodní partnery výrobky vznikající pomocí těchto technologií.

Lisování a tvarování za studena

  • na excentrických lisech 40 až 160 tun, dvoutažném lise PKnT 315 tun,.hydraulických lisech 40, 63 a 250 tun,
  • pomocí CNC ohýbaček trubek (do max. průměru ohýbané trubky 50x2 mm).

Obrábění

Soustružení, frézování, vrtání, vystružování, vyvrtávání na klasických obráběcích strojích a na moderních tří až pětiosých obráběcích centrech (HAAS VF3YT/50, VF-6/50).

Svařování

Svařování trubek a ocelových výtažků v ochranné atmosféře (Ar+CO2), metodou TIG, MIG, WIG, MAG, 3D dělení materiálů na plazmovém pracovišti – řezání trubek a ocelových výtažků do tloušťky děleného materiálu 5 mm.

Lakování

Lakování výrobků akrylátovými, vodouředitelnými a práškovými nátěrovými hmotami do rozměru cca 300x600x1000mm.

Montážní práce

Montážní práce podskupin a skupin součástí vyžadující zručnost, přesnost spolehlivost apod. Jako příklad uvádíme nádrže ke stacionárním motorům nebo různé prvky výfukových systémů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti