Upravit stránku

Záruční podmínky, servis, příslušenství

Záruky

JAWA Moto spol. s r. o. poskytuje na nové motocykly JAWA, na originální díly JAWA a na originální příslušenství dvouletou záruku.
Podrobné záruční podmínky jsou uvedeny v Servisní knize motocyklu, která je součástí doprovodné dokumentace každého motocyklu.

Záruční opravna je základním článkem v realizaci prodejní služby. Její povinností je provádět záruční prohlídky a opravy a vést s Vámi reklamační jednání. Nekupujte levné náhražky našich náhradních dílů a příslušenství. Pouze originální náhradní díly JAWA Vám zajistí bezporuchový provoz motocyklu ve stejné kvalitě. Zabudováním neoriginálních náhradních dílů do Vašeho motocyklu nejen že ztratíte původní vlastnosti motocyklu, ale zaniká Vám dvouletá záruka na Váš motocykl.

Servis

Bezpečnou a spolehlivou jízdu Vám zaručuje pouze pravidelná kontrola a údržba motocyklu. Rozsah kontrol, údržby a mazání motocyklu je uveden v Návodu k obsluze. Bezplatné záruční prohlídky provádějí pouze záruční opravny. Ponecháváme zcela na Vás, kterou z opraven si vyberete, aby pečovala o Váš motocykl, avšak dovolujeme si Vás upozornit, že bezplatné záruční prohlídky poskytují záruční opravny pouze za předpokladu, že dodržujete záruční podmínky uvedené v Servisní knize motocyklu.

Záruční opravna je základním článkem v realizaci prodejní služby. Její povinností je provádět záruční prohlídky a opravy a vést s Vámi reklamační jednání.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti